Esnaf Kredileri

1112 SMS Atarak Kredi Notu Değerini Öğrenebilirsiniz

1112 SMS Atarak Kredi Notu Değerini Öğrenebilirsiniz

Bankacılık sektöründe finansmanın müşteriye olan güvenini sağlayan kuşkusuz tek şey Findeks Kredi Kayıt Bürosudur. Kredi yada kredi kartı talebinde bulunduğunuz vakit bu notun değeri ön plana çok ciddi boyutlarda çıkmaktadır. Bu nedenden dolayı herhangi bir bankaya ticari ilişkiler için başvuru yapmadan önce kredi notunuzu öğrenmeniz atacağınız adımların daha sağlık olamasını sağlamaktadır. 1112 numaraya SMS atarak hiç zahmetsizce bütün hatlardan sadece 9 TL bedeli ile bu değerinizi nasıl öğrenebileceğiniz gibi isterseniz de alternatif seçenekleri kullanarak kredi değerinizi sorgulama yaptırabilirsiniz.

Risk Raporunuzu Bir Çok Yöntem ile Sorgulayabilirsiniz

Findeks kurumsal firmalara şahısların kredi notlarını sorgulama olanağı sağladığı gibi bireysellerin de rahatlık ile kendi risk raporlarına erişim imkanı sağlamaktadır. Kurumsal firmalar için sağlamış olduğu bu sorgulama ortamlarını sadece satmış oldukları toplu paketler ile bilgisayar ortamında erişim imkanı sunarken bireyseller için ise bir çok alternatif sorgulama yolları oluşturmuştur. Bireyseller için oluşturulmuş olan bu alternatif yollar ise şunlardır.

  1. İnternet bankacılık uygulamalarını kullanarak.
  2. 1112 kısa mesaj atarak sorgulama işlemlerin sağlanması.
  3. Findeks bireysel hesap alımları yaparak sorgulama

Gibi değişik alternatif yolları kullanabilirsiniz.

Herhangi Bir Mobilden 1112 SMS atarak Kredi Notunuzu Öğrenebilirsiniz

Yukarıda belirtmiş olduğum kredi notu sorgulama işlemlerinden bana kalır ise en hızlı olanı cep telefonları ile yapılanıdır. Herhangi bir bankacılık sistemine kayıt olmadan yada Findeks den paket almadan anında risk raporunuzu 1112 kısa mesaj hattını kullanarak öğrenebilirsiniz. Her şeyin bir bedeli olduğu gibi cep telefonu ile sms atarak findeks kkb kredi notu öğrenme işlemlerinin de bir bedeli vardır. Bu bedel ise KDV dahil olmak üzere toplamda 9 TL olmaktadır. Hangi mobil şebeken den 1112 ye kısa mesaj atarak kredi değerinizi öğrenecek olursanız olun bu fiyat yapılan anlaşma gereği ile aynıdır. Kredi notunuzu 1112 ye mesaj atarak öğrenmek için ise tek yapmanız gereken şey şudur.

İlk olarak cep telefonunuzun kısa mesaj gönderilen alanına giriniz. Daha sonra mesaj bölümüne T.C. kimlik numaranızı sonrasında ise bir boşluk bırakarak sadece doğum yılınızı girin ve bu mesajı 1112 ye atanız.

hepsi bu kadar kolay. En kısa sürede findeks tarafından tutulmuş olan son 5 seneye ait kredi notunuz cebinize gelecektir.

1112-SMS-atarak-kredi-notu-sorgulama

1112 Mesaj Atarak Sorgulama İşlemlerini Hangi Telefonlar Desteklemektedir ?

1112 kısa mesaj atarak kredi skoru öğrenme işlemlerinin nasıl yapıldığını öğrendiniz. Bu işlemlerin sağlana bilmesi için cep telefonunuzun aktif bir hatta sahip olması yeterlidir. Ancak işlemin sağlanabilmesi adına bir çok bireyseller den sıklık ile duymuş olduğumuz sor acaba telefonun markası veya modeli önemli mi ? yada işlemin sağlayacak olan telefonun üzerindeki yazılımın önemi sorulmaktadır. Arkadaşlar 1112 sorgulama işleminin sağlıklı bir şekilde sağlanıp sorgulama işleminin yapılabilmesi için ne telefonunuzun markasının bir önemi vardır, nede telefonunuzun modelinin bir önemi vardır. İşin kısacası işlemin yapılacak olan cep telefonun sadece özelliklerinden kısa mesaj atma bölümü olsun yeterlidir.

 

Exit mobile version