Esnaf Kredileri

1 Tıkla Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri

19.05.2017
155
1 Tıkla Kolay Kredi Veren Bankalar Hangileri

Sadece 1 sn içinde kolay bir şekilde kredi almak kim istemez ki.! En kolay yoldan 40.000 TL kadar ihtiyaç kredisi kullanmak isteyenler 2019 fırsatlarını kaçırmayınız. 36 ay hatta ipotek göstermeniz halinde 48 ay vadeli olarak 3 ayda bir ödemeli kolay kredi sahibi olmak isteyenler işte sizlere fırsat.!

En kolay yoldan kredi nasıl alınır ?

Her hangi bir bankaya ihtiyaç kredisi için başvuru da bulunduğunuz zaman sizden bazı gerekli evrakları isteyeceklerdir. Bu evrakları ve belgeleri tanzim etmek bir hayli zaman isteyen meşgaledir. Özellik ile çalışmış olduğunuz iş yerinden istenen gelir belgesi, bazı hallerde en az 2 adet talep edilen kefil bulmak bazen haftaları bulmaktadır. Kimiz zaman bu istenilen şartları sağlasanız dahil sisteme takılan sorgulamalar yine insanların günlerini almaktadır. Tüm bu uygulamalara takılmak istemeyenler için kolay kredi veren bankalar 2019 yılında 50.000 TL kadar ihtiyaç kredisini bireysel ve esnaflara vermektedir. Bu imkanları bankalar İnternet üzerinden veya cep telefonları ile yapılan kısa mesajlar ile sağlamaktadır. Hatta bazı bankalar bunu abartarak müşterilerine daha fazla kolaylık sağlamak için sosyal ağları dahil devreye sokmaktadır. Tüm konuyu toplar isek ihtiyacınız olan nakit parayı en kolay yoldan nasıl alabileceğinizi, burada sizler ile garantili teknikler ile paylaşacağım.

1- Sosyal ağlardan kolay kredi başvurusu yapabilirsiniz !

Sosyal ağların gün geçtikçe popülerliğin artması ile bir çok bankanın müşterilerine daha kolay erişmek için bu alana yönelmesini gerektirdi. Bu uygulamayı başlatanların en başında ise Denizbank gelmektedir. Banka müşterilerine kolay kredi olanağı sağlamak için oluşturmuş olduğu Facebook sayfasında kefilsiz ve evraksız olarak ihtiyaç kredisini 10.000 TL kadar vermektedir. Hızlı kredi başvurusu ismi ile oluşturulan ihtiyaç kredisi başvurusu sayfasına doğrudan https://www.facebook.com/DenizBank/?sk=app_322616401101885&app_data adresini kullanarak erişebilirsiniz. Sayfaya giriş sağladığınız zaman bankanın o anlık olarak sizlere sunmuş olduğu kredi faiz oranlarını ve örnek geri ödeme tablosunu göreceksiniz. Başvuru işlemin başlaya bilmesi için ilk olarak sistemin sizin kredi notu değerinizi görmesi gerekmektedir. Bunu ise T.C. kimlik numaranız ile sağlayacaktır. Lütfen aşağıdaki görselde benim girdiğim şekil sizde kendinize ait T.C. numarınızı ve cep telefonunuzu ilgili alana giriniz.

Facebook dan Anında Kredi Başvurusu

Facebook dan Anında Kredi Başvurusu

Daha sonra ise sağ altta yer alan ” başvur ” butonuna tıklayınız. Şimdi sizin girmiş olduğunuz cep telefonuna ” İşleminiz için doğrulama kodu: *** *** diye bir kod gelecektir. ” Bu kodu şimdi yeni açılan sayfaya giriniz ve devam deyiniz. Sistem size ” Başvurunuz alınmıştır ve size en kısa sürede değerlendirme göndereceğiz ” uyarısı verecektir. Yaklaşık 60 saniye içinde ise kredi başvurunuzun cevabı sisteme girmiş olduğunuz cep telefonuna olumlu yada olumsuz bir şekilde gelecektir. Olumlu yanıt alanlar en yakın Denizbank şubesine giderek kendilerine özel olarak tanımlanmış kredilerini alabilirler. Benim gibi başvuru cevabı olumsuz gelenler ise aşağıdaki garantili ve kolay kredi başvurusunu denemeleri gerekmektedir.

2- En Kolay yoldan SMS kredi başvurusu

Biraz önce sosyal ağdan yapılan başvuru neticesi benim gibi olumsuz olarak yanıtlanan arkadaşlarım daha önce denediğim ve kesinlik ile olumlu netice aldığım yöntemi denemelerini önermekteyim. Muhtemelen benim gelir belgem olmadığını sistem yapmış olduğum kredi başvurusu için cep telefonuma aşağıdaki uyarıyı gönderdi.

Sosyal Ağ Kolay Kredi Cevabı

Sosyal Ağ Kolay Kredi Cevabı

Sizde bu şekilde bir cevap aldı iseniz sizi temin ederim ki biraz sonra bahsedeceğim yöntem ile kolay yoldan 20.000 TL kadar 48 ay vadeli ihtiyaç kredinizi şubeye dahil sözleşme imzalamak için gitmeden alabileceksiniz. Bu başvuru işlemini ise Akbank Direk üzerinden yapacağız. İster mobil, ister ise doğrudan İnternet üzerinden yapacağınız kolay kredi başvurusu işlemleri için mutlaka ihtiyaç duyacağınız iki şey vardır. Bunlardan ilki sisteme giriş yapabilmek için bir kullanıcı adına ikinci olarak ise paranın yatacağı banka hesabına. Şayet sisteme giriş için bir kullanıcı adı ve şifreniz yok ise bunu doğrudan banka şubesinden bireysel müşteriler alanında yapabilir veya yerinizden kalkmadan 444-25-25 numaralı telefonlar üzerinden yapabilirsiniz. Bir şekilde tek kullanımlık şifrenizi temin etti iseniz şimdi ne kadar kolay olarak kredi alabileceğimizi gelin hep beraber görelim.

3-  İnternet bankacılığı ile kredi sahibi olmak çok kolay

Şimdi sıra geldi basit bir şekilde kolayca garantili bir şekilde nasıl ihtiyaç kredisi alacağınızı anlatmaya geldi. Açık konuşmak gerekir ise bende bir milyonlarca gelir belgesine sahip olmayan bir bireyim. Yıllardı bankacılık sektörü için bir çok yazılarım ve araştırmalarım olmuştur. Yapmış olduğum bankacı arkadaşlarım ile istişareler neticesinde gelir belgesiz ve kefilsiz kredi veren bankalar araştırmam da karşıma tek bir seçenek çıktı. O da Akbank’ın İnternet üzerinden bizlere sunmuş olduğu bu harika imkan. Bunun için ihtiyaç duyacağınız tek kullanımlık şifreyi temin etti iseniz şimdi işlemleri yapmak için kollarımızı sıvayabiliriz. İlk olarak bilgisayarlarınız dan https://internetsubesi.akbank.com/WebApplication.UI/entrypoint.aspx adresine giriş yapınız. Kaşınıza çıkan görselde gösterdiğimiz alandaki alanlara temin ettiğiniz şifreniz ile T.C. kimlik numaranızı giriniz.

İnternet Üzerinden Kolay Kredi Başvuru Girişi

İnternet Üzerinden Kolay Kredi Başvuru Girişi

Daha sonra ise ok ile gösterdiğim giriş butonuna bir kere tıklayınız. Karşınıza şimdi 3 dakika içinde girmeniz gereken bir alan gelecek. Bu alan için gelen onay kodu kayıt ettirdiğiniz cep telefonuna gelecektir. Şimdi cep telefonunuza gelen o kodu ilgili alan girin ve devam deyin. Kod toplam 6 haneli bir rakam olacak. Karşınız da tüm bankacılık işlemlerini yapacağınız bir ekran gelmiş olması gerekiyor. Bu ekranda şimdi ana menüden Kredi/Kredi Başvurusu sekmesini tıklatalım.

İnternet Bankacılı Kolay Kredi Başvuru Menüsü

İnternet Bankacılı Kolay Kredi Başvuru Menüsü

Lütfen bu işlemleri çok seri bir şekilde yapalım. Yoksa sistem tekrar zaman aşımından ötürü başa saracaktır. Kaşımıza çıkan görseli tıklayın ve kolayca başvuru yapacağınız kredi hesaplama ve başvuru ekranına ulaşınız. Bu ekranda şayet kredi notu değeriniz düşük ise öncelik ile size tavsiyem başvuracağınız kredi rakamını düşük tutmanız vadesini de en uzun şekilde yani 48 ay olarak işaretleme yapmalısınız. Ben bu alanı 5.000 TL olarak ve 48 ay vadeli bir şekilde girdim.

En Kolay Kredi Başvurusu Hesaplama Ekranı

En Kolay Kredi Başvurusu Hesaplama Ekranı

Anında 5 bin TL için belirttiğim 48 ay vadeye göre aylık taksitlerim ve toplam geri ödeyeceğim rakam karşıma çıktı. Bunu kabul ediyor iseniz hemen başvur demeniz yeterli olacaktır. Kısa bir süre sonra krediniz büyük ihtimal onayladı diye bir mesaj alacaksınız. Açık konuşayım şayet Findeks KKB kredi notu skorunuzu çok ciddi sorunlu değil ise büyük ihtimal ile bu parayı 5 dakika içinde hesabınızda göreceksiniz.

4- Şubelerden kolay kredi başvurusunda buluna bilirsiniz.

Tüm bankaların müşterilerin kredi vermek için ortak kriterleri çoğunluk ile aynıdır. Yalnız özellik ile devlet bankaları olan

  • Halk bankası,
  • Vakıfbank ve
  • Ziraat bankası ile özel sermayeli Garanti ve Yapı Kredi başta olmak üzere bu kaideleri çok ciddiye almaktadırlar. Sorun yaşamak istemeyenlere kolay kredi veren bankalar 2019 olarak tavsiye ismi çok fazla duyulmayan Fibabanka yada Citibank gibi finansmanları tercih etmeleridir. Çünkü bu bankalar müşteri kısırlığı çektikleri için size emin olun ki size kredi vermek için tüm şartlarını olabildiği kadar esnek tutacaklardır. Nihayetin de hepsinin kredi faiz oranları aynı değil mi ? Neden kolay var iken zor kredi alma seçeneğini seçesiniz ki ?

 

Yorumlar
  1. acil kredi tfk temas eposta

  2. Roosevelt dedi ki:

    Faturalarınızı ödemek ya da kendi işinizi kurmak için% 3 kredisine ihtiyacınız var mı? Eğer evet ise, bize e-posta gönderin: firsteaglefunding @ gmail.com

  3. oseigie ose dedi ki:

    acil kredi temas eposta ([email protected] gmail.com)