Esnaf Kredileri

1 Saat içinde acil para bulma

13.01.2019
136
1 Saat içinde acil para bulma

Yaşanan bir sağlık sorunu, aklınızdan çıkmış bir ödeme için gerekli olan nakit parayı 1 saat içinde bulmanız yapacağınız bir kaç işlemle mümkün. Ekonomik sıkıntı yaşayanların arttığı son günlerde acil nakit bulmanın en kolay yolu, acil para bulmanıza çözüm önerileri ve 1 saat içinde nasıl para bulunur yazımızın ayrıntılarında.

1 Saat İçinde Para Bulmak 2019

1 Saat İçinde Para Bulmak 2019

Yaşanan teknolojik gelişmelerle istediğimiz bir eşya, yiyecek yada elektronik bir alete dakikalar içinde sipariş vererek satın almak mümkün. Bu teknolojik gelişmelerin mümkün kıldığı bir diğer seçenek ise; bankalara kredi başvurusunda bulunmak. Acil bir durumda paraya ihtiyacınız oldu ve kimseden isteyecek durumunuz yok, tam da bu noktada en sağlıklı para bulma yöntemi olan bankalara başvuruda bulunan bilirsiniz. Elinizdeki akıllı telefonla dakikalar içinde bunu gerçekleştirebilir anında hesabınızda istediğiniz miktarı bulabilirsiniz. Bunun için tabi ki de bankacılık işlemlerinizin sorunsuz olması gerekmektedir. Kredi talebiniz anında değerlendirilmeye alınarak krediye uygun olmanızın devamında işlemler hızla gerçekleştirilmektedir. Burada alabileceğiniz miktar tamamen sizin bankacılık işlemlerinizle yani kredi notunuzla alakalıdır. Eğer sorunsuz bir müşteri iseniz dakikalar içinde 25, 45 belki de 100 bin liralık nakit ihtiyacınız tek tıkla karşılanacaktır. Yüksek kredi notu yani iyi bir nota sahipseniz evraksız, kefilsiz, şubeye gitmeden paranızı hesabınıza aktarabilirsiniz.

Denizbank Acil İhtiyaç Kredisi

Denizbank İnternet bankacılığını kullanarak 55 bin liraya kadar 36 ay vadeli acil nakit anında hesabınızda. T.C kimlik numaranız ve telefon numaranızı kullanarak %2,80 den başlayan kredi faizleri ile evraksız, kefilsiz şubeye gitmeden kredinizi alabilirsiniz. Hafta sonu ve resmi tatillerde dahil olmak üzere sabah 9 akşam 9 saatleri arasında İnternet bankacılığı ya da mobil bankacılık ile kredi talebinizi bankaya iletebilirsiniz. Başvuru için https://bit.ly/2QJVX9m linki tıklayınız.

Garanti Bireysel İhtiyaç Kredisi

Garanti Bireysel İhtiyaç Kredisi

Bankacılık geçmişi iyi ve kredi notu yüksek bir müşteriyseniz bankalara yapacağınız kredi başvurusu olumlu sonuçlanacaktır. Acil para için başvuru yapabileceğiniz bankalar arasında bulunan Garanti Bankası, 36 ay vade ile  Garanti İnternet, GarantiCep ya da Alo Garanti 444 0 335 numaralı müşteri hizmetleri hattından kredi talebinizi değerlendirmeye almaktadır. Olumlu sonuçlanan kredi talebinizin devamında şubeye gitmeden krediniz anında hesabınıza aktarılmaktadır.

Akbank Direkt Kredi

Nakit ihtiyacınıza 7/24 çözüm sunan bankalar arasında bulunan Akbank geliştirdiği mobil uygulama ile anında kredi değerlendirmenizi yapmaktadır. Telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama ile telefonunuzu salladığınızda ne kadar kredi kullanabileceğinizi anında öğrenebilirsiniz. Öğrenmekle kalmayıp bu uygulama ile 30 bin liraya kadar olan krediyi kefilsiz, belgesiz, imzasız dakikalar içinde hesabınıza aktarabilirsiniz. Bunu internet üzerinden de Akbank Direkt İnternete girerek Direkt Kredi Formunu doldurarak talebinizi iletebilirsiniz.

QNB KrediGo

Banka sadece kendi müşterileri için değil bankanın müşterisi olmayan kişilere de bu uygulama ile kredi kullanma fırsatı vermektedir. Tek tıkla yapılacak başvuru ile kredi onayınız dakikalar içinde sonuçlanır ve eğer banka müşterisi iseniz anında hesabınıza aktarılır. 50 bin liraya kadar olan kredi talebinizi online yada telefonla yapabilirsiniz. Kredi erteleme seçeneği ile ilk 3 ay kredi taksitlerinizi erteleyebilirsiniz. Telefonunuzdan 5030′ a SMS atarak kredi talebinde bulunabilirsiniz. Online kredi başvurusu için https://bit.ly/2SRFAtn tıklamanız yeterli.

Banka Harici Para Bulma

Banka Harici Para Bulma

Yaşanan ekonomik sıkıntılar kişileri bankalara da borçlu hale getirmiş ve bankalara yapılan kredi başvuruları da çoğunlukla olumsuz sonuçlanmaktadır. Yapılan araştırmalara göre ülkemizdeki vatandaşların %17 si bankalara borçlu ve yasal takibe düşmüş durumda. Bu oranlara baktığımızda ise bankalardan kredi almak zaten son faiz oranlarına göre çok zor bir durum. Zaten bankalarda artan bu borçlu sayısı nedeniyle değerlendirmelerini daha ayrıntılı yapmakta ve kredi verirken titiz davranmakta. Güvenilirliği nedeniyle tercih edilse de insanlar artan kredi faizleri nedeniyle bir çok ihtiyacını ertelemek durumunda kalmıştır. Durum böyle olunca da acil para için başka bir yöntem var mı diye düşünürken çok da tavsiye etmeyeceğimiz senetle para alma, taksitli eşya alıp satma, hattımızın üzerine telefon alıp bozdurma gibi bir kaç yöntemle daha acil nakit ihtiyacınıza çözüm bulabilirsiniz. Tabi bu yöntemlerin bankalar kadar güvenilir olduğunu söylememiz mümkün değil. Ne kadar bankaların faiz oranları yüksek olsa da yine de kredi çekmek için uygun olanların önceliği en güvenilir yöntem olan bankalar olmalıdır.

[table id=1 /]

Güncel faiz oranları yukarı da belirttiğimiz gibidir.

Yorumlar
 1. Saliha dedi ki:

  Hep yalan başvurunca olumsuz oluyor zaten ödemesek yasal işlem başlatıyorsunuz ama vermiyorsunuz kredi yalan reklam yapıyorsunuz

  1. kobiadmin dedi ki:

   Ne kayıp edeceksiniz ki ?

 2. Saliha dedi ki:

  Ben dolandırıldım

  1. kobiadmin dedi ki:

   Dosya masrafı olarak peşin ödeme yapmayın diye defalarca söylüyoruz..

 3. Rabia dedi ki:

  Acil krediye ihtiyacım var banka hep bir sorun çıkarıyor birileri para istiyor dolandırılıyoruz ben çok acilen bana dönün lütfen